2011. október 11., kedd

Tökjó :)

Én ültettem és kiszárítottam ezeket a jó kis kancsótököket ,gondoltam legyen még különlegesebb és egy kis szalvétatechnikával érdekesebbé tettem.



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése