PinkLilyChristy
2011. október 11., kedd
Tökjó :)
Én ültettem és kiszárítottam ezeket a jó kis kancsótököket ,gondoltam legyen még különlegesebb és egy kis szalvétatechnikával érdekesebbé tettem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése