PinkLilyChristy
2011. október 7., péntek
Őszi copf
Van aki már unja a koszorú formát ezért kitaláltam hogy hangulatos ez a copf telepakolva minden jóval:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése