Azt hiszem a cím mindent elárul ,amit most mondani mutatni akarok.:)Így látom Én :)
2012. április 4., szerda
Orchidea
Tetszett a nyers tál és a fehér orchidea a végén ajándék lett belőle ,ami érdekes hogy a bambusz tetejére festett mandula szerű termést raktam ettől nekem picit Thai hatású lett .
Nyúlcsalád :)
Érdekes régi téglára emlékeztető kerámia tálba ,beraktam a nyuszikat, ők a bejáratunknál vigyáznak a házra ,igazi vadnyulak:D Hát ezt is színesebbre akartam de győzött a barna -beige összeállítás hát így....Szerintem hangulatos lett.
Húsvét i koszorú
Gondoltam ideje csinálni egy kis húsvéti dekorációt , elterveztem hogy idén pink-kiwi-fehér díszt csinálok .Ehhez képest olyan lett amit itthon sikerült összeturkálni ,hát ilyen lett .:D
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
















