2012. április 4., szerda

Az erdő titkai

Azt hiszem a cím mindent elárul ,amit most mondani mutatni akarok.:)Így látom Én :)





Orchidea

Tetszett a nyers tál és a fehér orchidea a végén ajándék lett belőle ,ami érdekes hogy a bambusz tetejére festett mandula szerű termést raktam ettől nekem picit Thai hatású lett .


Húsvéti vidámság

És a végén egy színes tál ,hogy legyen egy kis vidámság is.

Nyúlcsalád :)

Érdekes régi téglára emlékeztető kerámia tálba ,beraktam a nyuszikat, ők a bejáratunknál vigyáznak a házra ,igazi vadnyulak:D Hát ezt is színesebbre akartam de győzött a barna -beige összeállítás hát így....Szerintem hangulatos lett.


Húsvét i koszorú

Gondoltam ideje csinálni egy kis húsvéti dekorációt , elterveztem hogy idén pink-kiwi-fehér díszt csinálok .Ehhez képest olyan lett amit itthon sikerült összeturkálni ,hát ilyen lett .:D