PinkLilyChristy
2011. november 12., szombat
Angyalok
Most épp ők a kedvenc angyalaim :)
Olyan kis kedvesek összebújósak ,tuti hogy tesók.:D
Gyógynövényes kerámia:)
Egy barna repesztett és egy sima zöld változat most ezek születtek:)
2011. november 2., szerda
Angyal másképp:)
Azt hiszem megfér a fahéj és a termések mellett a nap és a hold is .:)
Angyal függő
Kedves nekem ez a kis babaarcú angyal, finom fahéj illat lengedezi körbe.
Újabb bejegyzések
Régebbi bejegyzések
Főoldal
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)