2011. november 12., szombat

Angyalok


Most épp ők a kedvenc angyalaim :)
Olyan kis kedvesek összebújósak ,tuti hogy tesók.:D

Gyógynövényes kerámia:)


Egy barna repesztett és egy sima zöld változat most ezek születtek:)

2011. november 2., szerda

2011. október 11., kedd

Rózsaszín papírvirágok:))


Magnóliás koszorú


Egy érdekes őszi variáció a bordó kukorica, mályvás magnóliával . Annyira el tudom képzelni ehhez az antikolt hatáshoz passzoló házat:))

Koszorú pink rózsákkal


Nem tudom miért de a papírvirágokat szeretem és még pici illó olajjal illatosítani is lehet őket:)

Tökjó :)

Én ültettem és kiszárítottam ezeket a jó kis kancsótököket ,gondoltam legyen még különlegesebb és egy kis szalvétatechnikával érdekesebbé tettem.



2011. október 7., péntek

öregbített magnóliás



Narancs kicsit másképp


És egy kis rózsaszín :)


Őszi copf

Van aki már unja a koszorú formát ezért kitaláltam hogy hangulatos ez a copf telepakolva minden jóval:)


Imádom a kagylókat,kavicsokat csigákat.A fürdőszobát el sem tudom képzelni egy kis kagylós dekoráció nélkül,természetes,hangulatos.De mivel puha alapon vannak ,szépen rásimulnak akár egy nádláda tetejére is,nagyon sokféle elhelyezési lehetőség van. Bizony nem csak megvenni kell tudni hanem jól elhelyezni sem árt a kincseinket:)

Még egy kis narancs:)

Kellemes hangulat,picit őszi,picit vidám ,picit különleges hogy egy kis exotikus gyümölcs is belefér.




Őszi hangulatban

Imádom az ősz színeit a dísztököket, a meleg narancs árnyalatokat.


2011. szeptember 14., szerda

Napsütötte...

Agyag nap és csillagok zsinórral és száraz kiegészítőkkel.Az ötletes hátteret ,pedig a Tesómnak köszönhetjük:)