PinkLilyChristy
2011. október 11., kedd
Koszorú pink rózsákkal
Nem tudom miért de a papírvirágokat szeretem és még pici illó olajjal illatosítani is lehet őket:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése