2011. október 7., péntek

Imádom a kagylókat,kavicsokat csigákat.A fürdőszobát el sem tudom képzelni egy kis kagylós dekoráció nélkül,természetes,hangulatos.De mivel puha alapon vannak ,szépen rásimulnak akár egy nádláda tetejére is,nagyon sokféle elhelyezési lehetőség van. Bizony nem csak megvenni kell tudni hanem jól elhelyezni sem árt a kincseinket:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése