PinkLilyChristy
2011. október 7., péntek
Őszi hangulatban
Imádom az ősz színeit a dísztököket, a meleg narancs árnyalatokat.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése