2012. január 15., vasárnap

Árnyak toszkán verőfényben

Tegnap kakaó ivós ,filmnézős napot tartottam közben kint hullott a hó ,igazi idilli hangulat volt .Hát sikerült egy olyan filmet választani ami azt hiszem hogy nagy kedvenc lesz ,hatással volt rám csak ajánlani tudom ,persze ezt is csak az fogja értékelni aki érzi a szívből élni dolgot.:)) Hol sírós , hol nevetős ,de hogy hatással van az biztos Én imádtam .

Egy mosoly a konyhánkból:)


Olyan kis bájos hogy nem tudtam "őt" nem berakni.:)

Lime-os függő

Ha válogatok a szárított gyümölcsök között az egész bevagdosott lime mindig az első helyen van nálam, nem tudom miért de kedvenc és főleg zöld színben . Ennek a dísznek szerintem a báját a pici csengők és csillagok a végén adják meg ,imádom na:D


Még így januárban is egy kis karácsonyi hangulat ,száraz termésekkel ,natúr kerámia csillaggal ,nyírfacsillaggal és sok pici természetes részlettel. Nem írok sokat a kép úgy is többet mesél.