2012. január 15., vasárnap

Árnyak toszkán verőfényben

Tegnap kakaó ivós ,filmnézős napot tartottam közben kint hullott a hó ,igazi idilli hangulat volt .Hát sikerült egy olyan filmet választani ami azt hiszem hogy nagy kedvenc lesz ,hatással volt rám csak ajánlani tudom ,persze ezt is csak az fogja értékelni aki érzi a szívből élni dolgot.:)) Hol sírós , hol nevetős ,de hogy hatással van az biztos Én imádtam .

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése