PinkLilyChristy

2012. július 23., hétfő

Kedvenc;)

Bejegyezte: Christy dátum: 2:42 Nincsenek megjegyzések:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten

Természetesen:)

Bejegyezte: Christy dátum: 2:38 Nincsenek megjegyzések:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten

Nap és hold.

Bejegyezte: Christy dátum: 2:30 Nincsenek megjegyzések:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten

Pillangók ,csigák,angyalok

Szerintem magukért beszélnek.....;)
Bejegyezte: Christy dátum: 2:28 Nincsenek megjegyzések:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten

Színesek:)

Elkészültek a nyári színes kerámiák
Bejegyezte: Christy dátum: 2:12 Nincsenek megjegyzések:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten

Sárának

Ez egy édes kicsi Sárának készült a nagymamája rendelte születése alkalmából , reméljük még sok öröme lesz a színekben formákban:)
Bejegyezte: Christy dátum: 2:10 Nincsenek megjegyzések:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten
Újabb bejegyzések Régebbi bejegyzések Főoldal
Feliratkozás: Bejegyzések (Atom)

Rendszeres olvasók

Blogarchívum

  • ►  2013 (5)
    • ►  március (1)
    • ►  február (4)
  • ▼  2012 (19)
    • ►  október (4)
    • ▼  július (6)
      • Kedvenc;)
      • Természetesen:)
      • Nap és hold.
      • Pillangók ,csigák,angyalok
      • Színesek:)
      • Sárának
    • ►  április (5)
    • ►  január (4)
  • ►  2011 (23)
    • ►  november (4)
    • ►  október (11)
    • ►  szeptember (8)

Magamról

Saját fotó
Christy
Szia! A blogom olyan lesz mint a Nagyi sublótja,találsz benne mindenféle kézműves kincset. Lesz agyag,dekoráció de nem szorítanám sablonok közé bármilyen anyag szóba jöhet ami megfog vagy inspirál.Imádom a hangulatokat,színeket és az érdekes kiegészítőket.Az is egy izgis folyamat amikor az ember kiegészítőket ,anyagokat vadászik. :)Jó nézelődést! Ha kérdezni ,vagy rendelni szeretnél akkor itt megteheted:christy@gmail.hu
Teljes profil megtekintése
Vízjel téma. Üzemeltető: Blogger.