PinkLilyChristy
2012. július 23., hétfő
Kedvenc;)
Természetesen:)
Nap és hold.
Pillangók ,csigák,angyalok
Szerintem magukért beszélnek.....;)
Színesek:)
Elkészültek a nyári színes kerámiák
Sárának
Ez egy édes kicsi Sárának készült a nagymamája rendelte születése alkalmából , reméljük még sok öröme lesz a színekben formákban:)
Újabb bejegyzések
Régebbi bejegyzések
Főoldal
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)