PinkLilyChristy
2012. július 23., hétfő
Sárának
Ez egy édes kicsi Sárának készült a nagymamája rendelte születése alkalmából , reméljük még sok öröme lesz a színekben formákban:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése