2012. április 4., szerda

Húsvét i koszorú

Gondoltam ideje csinálni egy kis húsvéti dekorációt , elterveztem hogy idén pink-kiwi-fehér díszt csinálok .Ehhez képest olyan lett amit itthon sikerült összeturkálni ,hát ilyen lett .:D


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése