PinkLilyChristy
2012. április 4., szerda
Húsvét i koszorú
Gondoltam ideje csinálni egy kis húsvéti dekorációt , elterveztem hogy idén pink-kiwi-fehér díszt csinálok .Ehhez képest olyan lett amit itthon sikerült összeturkálni ,hát ilyen lett .:D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése