PinkLilyChristy
2012. április 4., szerda
Nyúlcsalád :)
Érdekes régi téglára emlékeztető kerámia tálba ,beraktam a nyuszikat, ők a bejáratunknál vigyáznak a házra ,igazi vadnyulak:D Hát ezt is színesebbre akartam de győzött a barna -beige összeállítás hát így....Szerintem hangulatos lett.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése