2012. április 4., szerda

Nyúlcsalád :)

Érdekes régi téglára emlékeztető kerámia tálba ,beraktam a nyuszikat, ők a bejáratunknál vigyáznak a házra ,igazi vadnyulak:D Hát ezt is színesebbre akartam de győzött a barna -beige összeállítás hát így....Szerintem hangulatos lett.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése